Vyhledávání na skoky.net:
Dnes je 23.11.2017 - 21:19:07
Kalendář - skoky na lyžích v TV



Závody SP ve Wisle na české verzi Eurosportu:

Pátek 24. 11.2017 17:45 Kvalifikace ES1 Živě
Sobota 25. 11.2017 16:00Závod týmů ES1 Živě
Neděle 26. 11.2017 15:00 Individuální závod ES1 Živě
Kalendář - přehled závodů a akcí




Program následujících závodů:
-------------------------------------
SP MUŽŮ v RUCE


Pátek 24. 11. 2017
16:00 Oficiální trénink
18:00 Kvalifikace

Sobota 25. 11. 2017
14:45 Zkušební kolo
16:15 Týmový závod

Neděle 26. 11. 2017
14:00 Zkušební kolo
15:00 Individuální závod



Kalendář zima 2017/18:
----------------------------

SVĚTOVÝ POHÁR MUŽŮ 2017/2018:

So 18.11. - WISLA - POL (týmový závod)
Ne 19.11. - WISLA - POL
So 25.11. - KUUSAMO/RUKA - FIN (týmový závod)
Ne 26.11. - KUUSAMO/RUKA - FIN
So 02.12. - NIŽNÝ TAGIL- RUS
Ne 03.12. - NIŽNÝ TAGIL - RUS
So 09.12. - TITISEE-NEUSTADT - GER (týmový závod)
Ne 10.12. - TITISEE-NEUSTADT- GER
So 16.12. - ENGELBERG - SUI
Ne 17.12. - ENGELBERG - SUI

Turné čtyř můstků
So 30.12. - OBERSTDORF - GER
Po 01.01. - GA - PA - GER
Čt 04.01. - INNSBRUCK - AUT
So 06.01. - BISCHOFSHOFEN - AUT

So 13.01. - KULM - AUT (lety)
Ne 14.01. - KULM - AUT (lety)

19.01. - 21.01. Mistrovství světa v letech na lyžích OBERSTDORF - GER

So 27.01. - ZAKOPANE - POL (týmový závod)
Ne 28.01. - ZAKOPANE - POL

So 03.02. - WILLINGEN - GER
Ne 04.02. - WILLINGEN - GER

09.02. - 25.02. Olympijské hry PCHJONGČCHANG - KOR

So 03.03. - LAHTI - FIN (týmový závod)
Ne 04.03. - LAHTI - FIN

RAW Air
So 10.03. - OSLO - NOR (týmový závod)
Ne 11.03. - OSLO - NOR
Út 13.03. - LILLEHAMMER - NOR
Čt 15.03. - TRONDHEIM - NOR
So 17.03. - VIKERSUND - NOR (lety)
Ne 18.03. - VIKERSUND - NOR (lety, týmový závod)

Pá 23.03. - PLANICA - SLO (lety)
So 24.03. - PLANICA - SLO (lety, týmový závod)
Ne 25.03. - PLANICA - SLO (lety, FINÁLE SP)


Mistrovství světa v klasickém lyžování juniorů 2018 - KANDERSTEG- ŠVÝCARSKO
27.01. - 04.02.


SVĚTOVÝ POHÁR ŽEN 2016/2017:
Pá 02.12. - LILLEHAMMER - NOR
Pá 03.12. - LILLEHAMMER - NOR
So 10.12. - NIŽNYJ TAGIL - RUS
Ne 11.12. - NIŽNYJ TAGIL - RUS
So 07.01. - OBERSTDORF - GER
Ne 08.01. - OBERSTDORF - GER
So 14.01. - SAPPORO - JPN
Ne 15.01. - SAPPORO - JPN
Pá 20.01. - ZAO - JPN
So 21.01. - ZAO - JPN
So 28.01. - RASNOV - ROU
Ne 29.01. - RASNOV - ROU
So 04.02. - HINZENBACH - AUT
Ne 05.02. - HINZENBACH - AUT
So 11.02. - LJUBNO - SLO
Ne 12.02. - LJUBNO - SLO
St 15.02. - PCHJONGČCHANG - KOR
Čt 16.02. - PCHJONGČCHANG - KOR
So 11.03. - OSLO - NOR

KONTINENTÁLNÍ POHÁR MUŽŮ 2016/2017:
Pá 09.12. - LILLEHAMMER - NOR
So 10.12. - LILLEHAMMER - NOR
Ne 11.12. - LILLEHAMMER - NOR
So 17.12. - KUUSAMO/RUKA- FIN
Ne 18.12. - KUUSAMO/RUKA- FIN
Út 27.12. - ENGELBERG - SUI
St 28.12. - ENGELBERG - SUI
So 07.01. - TITISEE - NEUSTADT- GER
Ne 08.01. - TITISEE - NEUSTADT - GER
So 14.01. - GA - PA - GER
Ne 15.01. - GA - PA - GER
Pá 20.01 - SAPPORO - JPN
So 21.01. - SAPPORO - JPN
Ne 22.01. - SAPPORO - JPN
So 28.01. - BISCHOFSHOFEN - AUT
Ne 29.01. - BISCHOFSHOFEN - AUT
So 04.02. - ERZURUM - TUR
Ne 05.02. - ERZURUM - TUR
So 11.02. - BROTTERODE - GER
Ne 12.02. - BROTTERODE - GER
So 18.02. - PLANICA - SLO
Ne 19.02. - PLANICA - SLO
So 25.02. - IRON MOUNTAIN - USA
Ne 26.02. - IRON MOUNTAIN - USA
Pá 04.03. - RENA - NOR
So 05.03. - RENA - NOR
So 11.03. - ZAKOPANE - POL
Ne 12.03. - ZAKOPANE - POL
So 18.03. - ČAJKOVSKI - RUS
Ne 19.03. - ČAJKOVSKI - RUS


KONTINENTÁLNÍ POHÁR ŽEN 2016/2017:
Pá 16.12. - NOTODDEN - NOR
So 17.12. - NOTODDEN - NOR


FIS CUP MUŽŮ 2016/2017:
Čt 15.12. - NOTODDEN - NOR
Pá 16.12. - NOTODDEN - NOR
So 07.01. - ZAKOPANE - POL
Ne 08.01. - ZAKOPANE - POL
Pá 27.02. - EAU CLAIR - USA
So 28.02. - EAU CLAIR - USA
Pá 03.03. - SAPPORO - JPN
Ne 05.03. - SAPPORO - JPN


FIS CUP ŽEN 2016/2017:
So 02.07. - VILLACH - AUT
Ne 03.07. - VILLACH - AUT
So 09.07. - SZCZYRK - POL
Ne 10.07. - SZCZYRK - POL
So 03.09. - EINSIEDELN - SUI
Ne 04.09. - EINSIEDELN - SUI
So 17.09. - HINTERZARTEN - GER
Ne 18.09. - HINTERZARTEN - GER
So 01.10. - RASNOV - ROU
Ne 02.10. - RASNOV - ROU
Čt 15.12. - NOTTODEN - NOR


REPUBLIKOVÉ ZÁVODY NA ČESKÉM ÚZEMÍ: