Vyhledávání na skoky.net:
Dnes je 29.11.2021 - 21:40:43
Češi vstoupí do sezony v očekávaném složení
12.11.2014 - 16:41 - týmy - Karel Halberštádt


Složení českých reprezentačních týmů před zimní sezonou nedoznalo mnoha změn. Podle očekávání bude Richard Schallert stejně jako v létě pracovat se sedmičkou skokanů. Juniorský výběr Jakuba Jiroutka čítá šest skokanů a čtyři skokani se budou připravovat na Moravě pod trenéry Stanislavem Lasotou a Daliborem Markem.


A tým beze změn, béčko doplnil Polášek
A tým tak nadále bude složen z Romana Koudelky, Jakuba Jandy, Jana Matury, Antonína Hájka, Lukáše Hlavy, Čestmíra Kožíška a Martina Cikla. Rakouského kouče Schallerta pak jako asistent znovu doplní Jaroslav Šimek.

Jakub Jiroutek s Michalem Doležalem povedou ve svém B týmu juniory Františka Holíka, Vojtěcha Štursu, Filipa Sakalu, Tomáš Friedricha, Jana Michálka a nově také Viktora Poláška, který se do nominace dostal na základě kvalitních výsledků v letní sezóně.


Čtveřice skokanů se připravuje na Moravě, jiní sami
Pod hlavičkou Sportovního centra mládeže Morava se bude připravovat kvarteto Robert Szymeczek, Lukáš Kantor, Dušan Doležel a Damián Lasota. Trenérsky dohled obstarají Stanislav Lasota a Dalibor Marek.

Studijní povinnosti mají Jan Souček a Vít Háček. Oba čeká účast na Univerziádě na Štrbském Plese. Filip Hátle a Miloš Kadlec se připravují sami.


Foto: Český tým na MČR v Liberci 2014

Karel Halberštádt
Komentáře ke zprávě: