Hledáme sponzory! Možná pomůžete i vy!

Obracíme se na vás s výzvou a prosbou o pomoc. Chceme web skoky.net posunout zase o něco výš, na vyšší úroveň. Naše redakce vznikla a funguje, aby propagovala skokanský sport v ČR. Nic ale nejde na 100% bez finančních prostředků, proto sháníme sponzory nebo člověka, který má zkušenosti v oblasti sponzoringu a komunikaci s potencionálními sponzory.

Skoky.net jsou doposud nekomerční médium. Naši redaktoři si všechny náklady na výjezdy na závody hradí z vlastní kapsy. Chtěli bychom pro vás zajišťovat nejčerstvější informace, rozhovory, být na místě, což momentálně nejde. Proto se obracíme na případné sponzory, všechny, kteří mají možnost a prostředky „přispět“ na naši činnost. Na oplátku nabízíme reklamní plochy a také pomoc při další propagaci.

Hledáme také člověka, který má v oblasti sponzoringu zkušenosti a byl by ochoten pro skoky.net tyto záležitosti vyřizovat. Jak je z naší situace patrné, nejsme schopni dotyčnému nabídnout velké finanční odměny. Největší pomocí by bylo, kdyby bral dotyčný svou práci také jako jakýsi sponzorský dar pro skoky.net a především pak skokanskému sportu u nás. Rovněž si dovolujeme oslovit kohokoliv, kdo by byl ochoten a mohl poskytnout reklamní předměty pro naše fanoušky a čtenáře.

V případě zájmu nás kontaktuje na emailu: redakce@skoky.net

Závěrem chceme mnohokrát poděkovat za přízeň! A nezapomeňte! Skoky.net má jeden velký cíl – propagovat ze všech sil u nás tolik opomíjený sport!