David Jiroutek končí na postu trenéra české reprezentace, nahradí ho Antonín Hájek

„Rada Odborného sportovního úseku Skoku na lyžích při SLČR na základě nepřesvědčivých výsledků v první části zimní sezóny 2019/2020 i celkového vedení reprezentačního týmu se rozhodlo odvolat reprezentačního trenéra mužů Davida Jiroutka a do konce zimní sezóny pověřit vedením týmu mužů dosavadního asistenta trenéra Antonína Hájka.“

čtěte celý článek

Čestmír Kožíšek: „Komunikace v týmu není ideální“

Svůj debut v letošní sezoně Světového poháru prožil v Klingenthalu Čestmír Kožíšek. Ač se lomnický skokan nedostal do nominace pro tři úvodní víkendy, v Německu ukázal, že potenciál na body jeho výkony rozhodně skýtají. V závodě se nakonec vešel alespoň do elitní čtyřicítky, vzápětí nám poskytnul rozhovor o svých aktuálních pocitech, které zdaleka nejsou jen pozitivní.

čtěte celý článek

Rozhovor s Viktorem Poláškem po závodu ve Wisle

Viktor Polášek zažil z českého kvarteta rozhodně nejpovedenější vstup do letošní sezony, když byl hlavním tahouné naší reprezentace v týmovém závodě na cestě za postupem do druhého kola a jako jediný si připsal body za 18. místo v nedělením individuálu. Po sobotním závodě přistoupil na krátký rozhovor, v němž naznačil plány pro další průběh letní Grand Prix.

čtěte celý článek