Rakušani jezdí mezi můstky luxusním busem

Rakouští skokané nejezdí mezi můstky zlámaní v mikrobusech nebo osobních autech, ale v super luxusním dvoupatrovém autobusu s šestnácti klasickými postelemi za půl milionu eur.

Odpočatí, vysmátí a úspěšní a to třeba i díky pohodlí, které mají na cestách. Při letním turné odmítli i hotely, ale spí v autobuse kde utužují partu.


Foto: Běžný interiér dvoupatrových autobusů, jen rakouští skokané mají už velké plazmové televize s DVD přehrávači, které na promo fotkách firmy nejsou

Dvoupatrový černý autobus Beat the Street, který je dlouhý 14 metru a váží 24 tun, v sobě skrývá krom 16 postelí taky klubovou „místnost“ s plochými televizemi a DVD přehrávači.


Foto: Šestnáct klasických postelí s peřinou, polštářem i lampičkou a plentou pro absolutní soukromí

Samozřejmostí je i kuchyňka, která je kompletně vybavena nejen nádobím, ale i kávovarem, mikrovlnkou, lednicí a podobně.


Foto: Oproti této fotografii mají skokané v reálu jen sedačky bez žlutých pruhů v černé kůži

Naposled přijeli s autobusem do Harrachova a nešetřili úsměvy. Po Harrachovu se vydali do Zakopaného a po něm zamíří do Liberce.


Foto: Oproti promo fotografiím mají skokani mikrovlnky už dvě, vše v nerezu, vše moderní, včetně reproduktorů zabudovaných co každých 30 centimetrů zabudovaných ve stropě

Autobusy Beat the Street využívají nejen sportovci, ale i slavné kapely jako ZZ Top, Metallica, Westlife, The Offspring, The Strokes, Yeah Yeah Yeahs, Travis, Tool, R.E.M., Oasis, Muse, Linkin Park, Franz Ferdinand, AC/DC a další.

Na celém autobuse je nejlepší, že jeho cenu půl milionu eur nemusel platit Rakouský lyžařský svaz, ale dostali ho zdarma za odměnu, že bělají jeho prostřednictvím reklamu na fotbalové mistrovství Evropy v roce 2008.

Zdroj fotografií interiéru: BeatTheStreet.net
Úvodní fotografie: Usměvavý Thomas Morgenstern ráno v Harrachově (zdroj: skoky.net)