Reakce J. Jiroutka na komentář J. Staňka

Pod předchozí zprávou „Polský pohled na český skok před sezonou“ se objevil komentář pana Jiřího Staňka v tomto znění:

„Je to k smíchu, Schallert nemá slovo, systém neexistuje a ještě chtějí tedy úsek šahat do nominace. Probuďte se, jsem rád, že mé informace od trenéra (J.J.) jsou pravdivé, předpovídal velice špatné výsledky v létě, a v zimě také není optimistický. Vyjádření Schallerta, Ujel Vlak, to snad ne za ty peníze, co má!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To nechápu… myslím, že skok je nemocný a po zimě se ukáže pravda. Jsem ráda, že Intersporttuné bude na ČT a komentovat bude Dodo a Kuba a lety v Harrachově, věřím, že kritiky se nebojí.“

Dnes na to přes e-mail zareagoval Jakub Jiroutek a uvedl vše na pravou míru, s vyjádřením a přenesením zodpovědnosti na svoji osobu nesouhlasí. Dovolím si ho zde odcitovat.

„Nejdříve uvedu na pravou míru vyjádření J. Staňka v komentářích, distancuji se od jeho vyjádření a jestli J.J. jsem já, nechápu proč vyjadřuje tyto věci. Mám svůj názor na skoky na lyžích v ČR a když něco chci říci, řeknu to lidem, jenž vedou úsek.

Jinak během víkendu jsme upravili spolu s RDK, skokani a já jako trenér, můstek K-90 v Harrachově, velký dík patří Láďovi Hájkovi, jenž je otec Tondy Hájka a pracuje v areálu, a který nám pomáhal. A nebýt jeho, dnes se neskáče. Již od 20.11. je K-90 ve výborném stavu a junioři během tří dnů naskákali 35 skků. Další sraz bude od 27.11. do 2.12.
Přeji A týmu a B týmu dobrý vstup do sezóny.“

S pozdravem trenér RDJ Jakub

Foto: Jakub Jiroutek (zdroj: archiv skoky.net)