SP v Harrachově startuje přesně za měsíc!

Ode dneška přesně za měsíc odstartuje v harrachovském skokanském areálu na Čertově hoře tzv. Superweekend, kdy se na můstku s HS 142 uskuteční tři závody Světového poháru mužů. Od té doby, co zde proběhla poslední skokanské klání SP (nepočítáme-li lety), uběhlo již šest let.

V loňské sezóně se sice do Harrachova skokanská smetánka sjela, ale větrné počasí nedovolilo odskákat více než kvalifikaci. Doufejme, že v letošním roce budou podmínky k pořadatelům vstřícnější.

Vstupenky na SP již v předprodeji
Vstupenky na prosincové závody SP, včetně kvalifikací na můstku s HS 142m, jsou již v předprodeji na internetových stránkách eventim.cz. Každý zájemce si může vybrat dle svého gusta vstupenku v několika cenových relacích: vstupenky ke stání, na sezení, do stanů VIP 1, 2, 3.

Vstupenky na harrachovský SP je možné zakoupit na jednotlivé dny zvlášť nebo permanentku na 4 dny. Kromě nejlevnějších vstupenek na stání (již od 100 Kč), na sezení (od 200 Kč) je možnost zakoupit lístky do VIP stanů (od 500 Kč). VIP stan 1 a 2 se nachází v horním patře VIP prostoru s přístupem na otevřenou VIP tribunu s perfektním výhledem na můstky. VIP stan 3 se nachází v přízemí VIP prostoru přímo naproti můstkům. Předprodejní sleva činí 50,- Kč na všechny typy vstupenek mimo VIP. Děti do 140 cm v doprovodu dospělého mají vstup zdarma. Pořadatelé předem upozorňují, že v případě nepřízně počasí se vstupné nevrací.


Foto: Orientační plánek harrachovského areálu (zdroj: eventim.cz)

Na fanoušky skoků na lyžích čekají nejen sportovní zážitky, ale také kulturní vyžití. V pátek se chystají koncerty Puding paní Elvisové a Midilidi, na sobotu přichystali organizátoři vystoupení skupiny Cartonnage a v neděli budete mít možnost shlédnout Clou. V doprovodném programu potěší vystoupení bubeníků Aries, ohňostroj, i monumentální lasershow.

PROGRAM SP HARRACHOV – HS 142

Čtvrtek 08. 12. 2011:
15:30h – dvoukolový oficiální trénink
18:00h – kvalifikace

Pátek 09. 12. 2011:
16:00h – zkušební kolo
17:00h – první individuální závod

Sobota 10. 12. 2011:
15:00h – zkušební kolo
16:00h – týmový závod

Neděle 11. 12. 2011:
12:15h – kvalifikace
13:45h – druhý individuální závod

* po každém závodě proběhne slavností vyhlašování vítězů

Zdroj informací o vstupenkách: eventim.cz

Zdroj: eventim.cz
Hlavní foto: Harrachovské velké můstky (autor: Michaela Vondrášková)