SPm: Zrušené neustadtské závody zůstanou v Německu!

Ačkoliv minulý skokanský víkend padl za oběť příliš teplému a deštivému počasí s ještě horší vyhlídkou na závodní dny, o plánované závody nepřijdeme. Oba budou nahrazeny během února 2019 na německé půdě.

Na hned trio závodů se mohou těšit fanoušci, kteří míří do Oberstdorfu na lety na lyžích a do Willingenu na seriál Willingen Five. Tyto podniky budou totiž obohaceny o závody, ke kterým mělo dojít již o uplynulém víkendu v Neustadtu. Ve Schwarzwaldu byl v plánu jeden závod družstev a jeden individuál, nahrazeny tak budou oba typy soutěží. Individuální závod zapluje do leteckého víkendu na můstku Heiniho Klopfera v Oberstdorfu a nahradí páteční kvalifikaci, přičemž odložené klání družstev bude nahrazeno rovněž v pátek, tentokrát však o dva týdny později ve Willingenu. Přesné termíny jsou následující:

Pátek 1. února 2019 16:00 Oberstdorf
Pátek 15. února 2019 16:00 Willingen

I tento víkend je ale pochopitelně nejeden závod v plánu. Do akce půjdou elitní skokanky i skokani, stejně jako jejich méně šťastní kolegové startující v COC a FIS Cupu. Bude toho opravdu hodně, přijměte tedy pozvánku na nabitý skokanský víkend!

[b][i]Foto: Můstek Heiniho Klopfera v Oberstdorfu [/b](zdroj: skijumping.pl)[/i]