Veľký futbalový turnaj v Hinterzartene

Nadchádzajúci víkend sa v Hinterzartene nebude skákať len na Letnej Grand Prix, ale aj na futbalovom ihrisku. Vo štvrtok sa bude konať futbalový turnaj na športovom poli Hinterzarten. Na rozdiel od predchádzajúcich rokov nebudú súťažiť dva tímy proti sebe, ale očakáva sa, že budú súťažiť štyri družstvá.

Ako usporiadatelia oznámili, tímy z Nemecka, Rakúska, Nórska a zmiešané tímy sa očakávajú na tomto veľkolepom turnaji. Okrem iného pre Nemecko bude hlavný tréner mužov a žien, Werner Schuster a Andreas Bauer dohromady, futbalové topánky si pre Nórsko obuje Alexander Stöckl a Magnus Brevig. Okrem toho sa očakávajú Matjaz Zupan, Frederic Zoc, Lukasz Kruczek a David Jiroutek.

Očakáva sa, že to bude veľkolepá šou, ktorá nadchne nielen milovníkov skokov na lyžiach ale tak trocha priláka aj futbalových priaznivcov, ktorí sa týmto spôsobom viac dozvedia aj o športe, ktorý bol pre ne doteraz nepoznaný. Začiatok na športovom poli Hinterzarten je vo štvrtok 16. augusta o 18 hodine. Príchod je už od 17. hodiny, vstupné je zdarma.

Zdroj: skispringen.com
Foto: Areál Hinterzarten (zdroj: archiv)