Anežka Indráčková znovu v elitní dvacítce: „Myslela jsem si, že to bude lepší“
Anežka Indráčková znovu v elitní dvacítce: „Myslela jsem si, že to bude lepší“ Anežka Indráčková v úvodním klání Turné dvou nocí sice na desáté místo z kvalifikace nenavázala, už samotná účast mezi elitní světovou dvacítkou …
čtěte celý článek